Return to news
24 May, 2021
Антикорупційні організації України зустрілися з представниками німецької партії «Зелених»
Днями виконавча директорка НАКО Олена Трегуб взяла участь у зустрічі співголови німецької партії «Союз 90/Зелені» Роберта Габека з представниками громадянського суспільства України. Протидія корупції – одна з ключових тем, яка обговорювалася.

Серед учасників заходу були представники провідних антикорупційних організацій України. Зокрема, говорили і про перебіг реформи державного оборонного концерну "Укроборонпром". Німеччина – одна з країн «Великої сімки», посольства якої підтримують реформу корпоративного управління ключових державних підприємств, зокрема, і «Укроборонпрому».

Співголова «Зелених» разом з делегацією однопартійців відвідав Київ 24 травня. Під час свого візиту Габек мав низку зустрічей з вищим державним керівництвом України, зокрема з Президентом України Володимиром Зеленським. Партія «Зелених» нині - одна з найбільш популярних у Німеччині. У вересні цього року відбудуться наступні вибори до німецького Бундестагу. Зелені лідирують у рейтингах німецьких партій, а отже мають усі шанси увійти до складу правлячої коаліції та сформувати наступний уряд. Щиро дякуємо Посольству Німеччини в Києві за можливість підняти питання протидії корупції у секторі безпеки і оборони на рівні діалогу з міжнародними партнерами нашої держави.