Повернутись до вакансій
2 листопада, 2018
ВАКАНСІЯ
Дослідник
Контракт:довгостроковий

Увага: прийняття заявок завершено! Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО), ініціатива, заснована програмою Transparency International з безпеки і оборони та Transparency International Україна з метою зниження рівня корупції в оборонному секторі України, оголошує вакансію на позицію Старшого дослідника. НАКО поєднує глибоке розуміння викликів корупції в оборонному секторі України з міжнародною експертизою та кращими міжнародними практиками подолання корупції та розбудови засад доброчесності. Ми переконані, що подолання корупції та підвищення рівня доброчесності в оборонних інституціях України є ключовою передумовою для забезпечення безпеки, стабільності та процвітання нашої держави. Робота в НАКО – це можливість працювати над змінами в Україні, які матимуть довгостроковий ефект. НАКО складається з комітету, до якого входять шестеро високопрофесійних топ-діячів у сфері антикорупції, оборони та урядування, а також із постійно діючого Секретаріату у Києві. Старший дослідник стане частиною невеликої команди, яка активно розширюється. Він/вона має буде забезпечувати, щоб НАКО здійснював детальні дослідження високої якості, які будуть підтримуватися ефективними, цілоспрямованими адвокаційними стратегіями і планами, які сприятимуть позитивним змінам у секторі безпеки і оборони України. Старший дослідник співпрацюватиме з Менеджером із адвокації, щоб втілювати результати досліджень та рекомендації до політик у адвокаційні стратегії. Проекти мають виконуватися вчасно та у рамках запланованого бюджету. Він/вона також буде робити внесок у загальний розвиток організації. Ми очікуємо, що людина, яка подається на цю позицію, має поважний перелік публікацій та глибоке розуміння сектору безпеки і оборони України, Євро-Атлантичної інтеграції та антикорупційного оточення.  Він/вона буде працювати у міжнародній команді, яка віддана боротьбі з корупцією у секторі безпеки і оборони в Україні. Ми шукаємо людину, яка буде вмотивована, спрямована на досягнення результату та яка має лідерський досвід і щире прагнення подолати корупцію у секторі безпеки і оборони України. Він/вона доповідатиме Керівнику з питань контенту.  НАКО це спільна ініціатива Трансперенсі Інтернешнл Україна та Великобританія. Більше інформації можна знайти тут: http://nako.org.ua. Розташування: Київ, Україна, передбачає відрядження. Основні обов’язки:

 • Розробляти та впроваджувати пропозиції з досліджень.
 • Виконувати дослідження та аналіз високої якості та писати деталізовані і чіткі аналітичні записки, доповіді та статті.
 • Втілювати результати досліджень у рекомендації до політик, і у співпраці з Менеджером із адвокації впроваджувати їх в адвокаційні стратегії. 
 • Презентувати результати досліджень на конференціях, зустрічах, семінарах та експертних засіданнях.
 

Досвід та знання

Необхідні:
 • Відмінні аналітичні та комунікаційні навички, навички написання та редагування аналітичних матеріалів.
 • Ступінь магістра у сфері соціальних наук, таких як міжнародні відносини, політичні науки, студії з питань безпеки, публічне адміністрування або інших релевантних сфер.
 • Вміння втілювати комплексні результати досліджень у переконливі та реалістичні рекомендації.
 • Відмінні навички проведення та написання досліджень, зокрема, менеджмент дослідженнь, тайм-менеджмент та виконання проектів.
 • Добре розуміння сектору безпеки та оборони України та антикорупційного середовища.
 • Відмінне володіння англійською та українською мовами.
Бажано (але не є необхідним)
 • Три роки професійного досвіду у релевантній сфері, у тому числі в аналітичних центрах, ГО або академічних установах.
 • Розуміння сектору безпеки і оборони, сфери антикорупції, урядування та суміжних галузей.
 • Наявний перелік публікацій у авторитетних журналах.
 • Досвід перенесення результатів дослідження у рекомендації до політик.
 • Досвід співпраці з урядом та/чи громадським сектором з метою впровадження рекомендацій до політик.
 • Досвід освіти та/чи роботи закордоном, зокрема, у Євро-Атлантичній зоні.
Особисті якості:
 • Людина, здатна швидко вчитися та працювати з великими об’ємами інформації, самостійно координувати власне робоче навантаження та завдання із врахуванням стратегічних пріоритетів та з мінімальним супроводом.
 • Високоорганізована особистість, здатна ефективно координувати проект та бюджет проектуН
 • Людина, здатна проявляти креативність у пошуках рішень
 • Людина, яка підтримує цінності Transparency International: прозорість, підзвітність, доброчесність, солідарність, сміливість, принципам правосуддя та демократії
 • Людина, яка вміє працювати і як частина глобальної команди, і самостійно.
Дедлайн подачі: 6 грудня, 2018. Заявки розглядаються по мірі надходження, тож не зволікайте та надсилайте свої документи, щойно вони бдуть готові. Заробітна плата: щомісячна, покривається за рахунок грантових коштів. Розмір оплати – залежно від досвіду. Срок контракту: 6 місяців, з метою залучення на постійній основі у майбутньому Початок роботи:  якомога швидше Для того, щоб податися на вакансію, надсилайте своє резюме та мотиваціний лист на мейл oasadcha@transparency.org до 6-го грудня 2018. Будь ласка, вкажіть у темі листа «Старший дослідник – НАКО Україна», та надішліть документи одним .pdf файлом. Заявки будуть розглядатися по мірі надходження. Якщо Ви пройдете до наступного етапу, з Вами зв'яжуться. 
Дедлайн 20 листопада, 2018