Повернутись до подій
15 січня, 2022
Робоча поїздка виконавчої директорки НАКО до Вашингтона

10-15 січня виконавча директорка НАКО Олена Трегуб відвідала з робочою поїздку Вашингтон, де провела низку зустрічей з представниками державних органів США та представниками громадянського суспільства. 

Зокрема, Трегуб зустрілася з представниками Міністерства оборони США, Державного департаменту та Конгресу. 

11 січня Виконавча директорка НАКО відвідала Інститут оборонного аналізу (IDA). Під час зустрічі обговорили необхідність прозорого і конкурентного відбору до наглядової ради та важливість залучення до неї професійних кадрів з високою репутацію, які мають компетенції у сфері аудиту, міжнародних ринків, оборонної індустрії тощо. 

12 січня Трегуб зустрілася з Головою Transparency США Гарі Калманом. Домовилися про співпрацю щодо адвокації запровадження санкцій проти осіб в Україні, які є корупціонерами і шкодять стратегічним інтересам держави. Нагадаємо, що НАКО була заснована як спільний проєкт Transparency International Велика Британія і Transparency International Україна для протидії корупції у секторі безпеки і оборони України, а нині НАКО є стратегічним партнером міжнародного руху Transparency. 
 

Також 12 січня Трегуб провела онлайн-зустріч з президентом Національного фонду на підтримку демократії (NED) Деймоном Вілсоном. NED - це некомерційна американська організація, заснована для підтримки демократичних інститутів у всьому світі. Трегуб та Вілсон обговорили можливості співпраці та питання просування демократії у секторі безпеки і оборони України.

13 січня Олена мала зустріч з гендиректоркою Центру аналізу європейської політики (CEPA) Аліною Поляковою. Важливою складовою зустрічі був обмін досвідом у системі аналітичних досліджень.
Немає опису. Немає опису. Немає опису.