Медіа про нас

Обставини призначення Уруського викликають багато питань – Трегуб

Виконавча директорка Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони Олена Трегуб прокоментувала перебіг конкурсу на посаду віцепрем’єрміністра з питань стратегічних галузей промисловості. Вона підкреслила непрозорий характер призначення та низку корупційних скандалів, пов’язаних з Уруським.

Переглянути публікацію

Трегуб про здобутки у боротьбі з корупцією в обороні

Виконавча директорка НАКО в студії 4 каналу розповіла про позитивні зрушення у боротьбі з оборонною корупцією. Зокрема, здобутками нової влади вона назвала проведення довгоочікуваного аудиту “Укроборонпрому” та суттєве оновлення його керівництва. Трегуб також відзначила профільний комітет Верховної Ради, який підтримує такі прогресивні ініціативи як реформу системи оборонних закупівель та трансформацію “Укроборонпрому”.

Переглянути публікацію

Через корупцію в Україні виник дефіцит снарядів ”Гіацинт”, – Олена Трегуб

Олена Трегуб розповіла про особливості та складнощі реформи оборонного сектору України і про боротьбу з корупцією в цій сфері.

Переглянути публікацію

Призначення Уруського: Трегуб заявила про корупційні ризики

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вдруге подав до Верховної Ради проєкт постанови про призначення Олега Уруського віце-прем’єр-міністром України, міністром з питань стратегічних галузей промисловості. Переглянути ефір можна за цим посиланням.

Переглянути публікацію

Трегуб: до можливого віцепрем’єра Уруського є запитання щодо корупції і зв’язків з Росією

Виконавча директорка НАКО Олена Трегуб розповіла про можливе призначення Олега Уруського Віцепрем’єром – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України. Вона наголосила на непрозорості та недемократичності обрання кандидатури на цю посаду, а також зазначила, що до кандидатури Уруського є чимало питань, зокрема щодо його політичного минулого, корупції та зв’язків з Росією.

Переглянути публікацію

Навіщо Україні віцепрем’єрміністр з ОПК та хто претендує на посаду

В ефірі Українського радіо Виконавча директорка НАКО Олена Трегуб розповіла про перебіг конкурсу на посаду віепрем’єрміністра з ОПК: “На жаль, більшість із кандидатів, які обговорювалися, – це стара школа, вихідці із попередніх українських спроб побудувати Міністерство промисловості чи Міністерство ОПК. Ми вважаємо, що, звичайно, краще би було, щоб така людина представляла новий напрям і довіру […]

Переглянути публікацію

Зустріч «Нормандської четвірки» та Формула Штайнмаєра: прогноз Трегуб

Генеральна секретарка НАКО Олена Трегуб обговорила з Hromadske.International такі питання: Потенційна зустріч Нормандської четвірки у Берліні: Очевидно, що зустріч не відбудеться в травні через пандемію. Але навіть якби не пандемія, схоже, що зустріч все одно не відбулася б. Тому що все одно немає серйозного прогресу порівняно з останньою зустріччю у грудні 2019. І навіть Лавров […]

Переглянути публікацію

Обікрасти армію: Хто нажився на броні?

729 млн грн збитків для держави за останні 6 років на броні. Таку приблизну суму можливих втрат нарахувала програма Гроші та журналіст Олександр Крижанівський. У своїй незодавній програмі він розбирався а оборонних скандалах навколо броні. Бронесталь для БТРів та броньованих машин Україна закуповує закордоном, зокрема, у Фінляндії та Швеції. Виконавці ДОЗ з 2014 закуповують сталь […]

Переглянути публікацію

Євроінтегратори: Трегуб і Сенченко про Міністра Загороднюка та реформу ОПК

Чи боровся Андрій Загороднюк із корупцією в обороні? Це та більше обговорили гості програми Євроінтегратори Олена Трегуб та Андрій Сенченко.

Переглянути публікацію

Вплив політичної корупції на ринок військової техніки в Україні

Як розвивається ринок виробників військової техніки в Україні і як політична корупція прямо впливає на цей ринок? На це питання Олена Трегуб, Генеральна секретарка НАКО, відповідала в ефірі Першого ділового телеканалу у програмі «Інфовечір». Поговорили про скандали навколо конкретних приватних підприємств, пов’язаних із попередньою владою. А також оцінили, як бореться з корупцією в оборонці теперішня […]

Переглянути публікацію