Повернутись до НАКО в медіа
15 жовтня, 2022
Зараз толерантність до корупції у оборонному секторі України низька - Олена Трегуб
Україна здатна звести корупцію у оборонній сфері до мінімуму, і вже досягла значних успіхів у цій боротьбі. У цьому переконана виконавча директорка НАКО Олена Трегуб.
 
"Уряд та державні органи виявилися дуже стійкими, незважаючи на повномасштабне вторгнення росії, добре функціонують. Антикорупційні органи (Генпрокуратура, НАБУ та інші) продовжили роботу", розповіла вона індійському телеканалу WION.
 
Антикорупційні органи мають чимало успішних кейсів, коли злочини розслідували і винних притягнули до кримінальної відповідальності. Ці справи не є гучними, адже ступінь зловживань є незначними.
 

"Гадаю, що зараз, під час гарячої та напруженої війни, ТОП-керівники Збройних Сил і політичні лідери усі мотивовані захистити країну, щоб перемогти у цій війні", - зазначила Олена Трегуб в ефірі телеканалу.
 
За її словами, стійкість українських Збройних Сил, постачання нового озброєння напряму залежить і від рівня корупції у оборонній сфері. Йдеться про нашу безпеку, тому сьогодні толерантність до будь-якої корупції в оборонному секторі низька.
 
"НАКО сприяє зміцненню української армії та оборонного сектора, запроваджуючи реформи, щоб мати сучасну систему закупівель тощо. Зараз Україна дуже рішуче налаштована рухатися та приєднатися до західного світу та НАТО, і наша організація допомагає зробити це швидше", - сказала виконавча директорка НАКО, відповідаючи на запитання журналістів.