Члени НАКО

Олег Рибачук
Співголова комітету


Голова правління громадської організації «Centre UA», співініціатор руху «Чесно», колишній віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції та керівник Адміністрації Президента.

Севгіль Мусаєва
Член комітету


Головний редактор інтернет-видання «Українська правда» та автор звітів-розслідувань для Reuters, Форбс Україна та проекту з розслідування корупції та організованої злочинності. «Я усвідомила проблему слабкості оборонного сектору нашої країни, коли анексували Крим. Тому для мене особисто важливо, щоби наша армія стала більш прозорою та ефективною».

Володимир Огризко
Член комітету


Колишній міністр закордонних справ і перший заступник секретаря РНБО України. «Ми гостро потребуємо міжнародної підтримки для боротьби з корупцією в Україні». Register of interests

Драго Кос
Співголова комітету


Колишній уповноважений представник з питань боротьби із корупцією у Словенії, колишній голова GRECO та чинний голова Робочої групи ОЕСР з питань протидії хабарництву. «Я приїжджаю до України вже 15 років, і ще під час першого візиту я відчув, що країна готова до реальних змін. Отже, настав час починати роботу і в оборонному секторі».

Тімоті Еванс
Член комітету


Генерал-полковник Британської армії, колишній командир Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО.

Джеймс Вассерстром
Член комітету


Колишній голова наглядової ради комунальних підприємств Місії ООН у Косово, старший радник з питань боротьби із корупцією при Посольстві США у Кабулі, стратегічний радник та керівник напрямку боротьби із корупцією, спеціальний генеральний інспектор США з реконструкції Афганістану. «Країни з воєнними конфліктами мають величезне поле для зловживань: корупції, незаконного збагачення, службових правопорушень. Я з нетерпінням чекаю, коли НАКО зможе на це повпливати».