Члени НАКО

Олег Рибачук
Член комітету


Голова правління громадської організації «Centre UA», співініціатор руху «Чесно», колишній віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції та керівник Адміністрації Президента.

Юлія Марушевська
членкиня Комітету


Активістка Євромайдану та Революції Гідності, відома як авторка адресованого іноземцям кліпу «I am a Ukrainian». Була членом команди голови Одеської області Міхеїла Саакашвілі з 2015 по 2016 рр. У жовтні 2015 року її призначено начальником одеської митниці, де протягом року займалася реформами, спрямованими на подолання корупції. Марушевська проходила навчальні програми у кількох зарубіжних університетах, зокрема, Стенфордському, Нью-Йоркському та Лондонському.

Драго Кос
Член комітету


Чинний Голова Робочої Групи ОЕСР з питань протидії хабарництву, Колишній уповноважений представник з питань боротьби із корупцією у Словенії, Колишній голова GRECO

генерал-лейтенант (у відставці) Мішель Яковлєв
Член комітету


Колишній Перший заступник начальника штабу у Штаб-квартирі збройних сил НАТО у Європі, Колишній заступник начальника штабу, а потім начальник штабу в Об’єднаному Командуванні Сил НАТО у Брюнсюмі, Нідерланди. Яковлєв служив у Франції, Німеччині, Джибуті та на Балканах, здебільшого у складі Французького іноземного легіону.

Джеймс Вассерстром
Співголова комітету


Колишній голова наглядової ради комунальних підприємств Місії ООН у Косово, Колишній старший радник з питань боротьби із корупцією при Посольстві США у Кабулі, стратегічний радник та керівник напрямку боротьби із корупцією, Колишній спеціальний генеральний інспектор США з реконструкції Афганістану