Секретаріат НАКО

Олена Трегуб
Генеральний Секретар НАКО


З 2015 по 2017 рік Олена Трегуб очолювала Департамент координації міжнародних програм у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Вона відповідала за програми і проекти розвитку, фінансовані міжнародними грантами і кредитами, на загальну суму близько $12 млрд. Після Революції Гідності Олена розробляла механізми координації міжнародної допомоги та погодження їх із національними пріоритетами та напрямками реформ. Вона також забезпечувала ефективне та прозоре використання коштів і доступ громадськості до інформації про допомогу через створену нею онлайн систему openaid.gov.ua. Раніше Олена Трегуб працювала у галузі журналістики, освіти та міжнародного розвитку. Олена мала досвід роботи у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, викладала міжнародні відносини в американських університетах та співпрацювала з виданнями The New York Times та KyivPost. У 2008 році у США вона заснувала консалтингову компанію Global Education Leadership, яка впроваджувала програми професійного розвитку та навчання закордоном для молодих північноамериканців у Польщі, Україні та Коста-Ріці, а також надавала послуги освітнього консалтингу та підготовки лідерів. Професійне зростання Олени Трегуб відбувалося одразу у трьох країнах: США, Польщі та Україні. У Сполучених Штатах вона прожила понад 10 років. Після подій на Майдані Олена повернулася в Україну аби зробити свій внесок у реформування країни. На сьогодні Олена Трегуб є стипендіатом Millennium Fellowship в Атлантичній раді США, яка є провідним американським аналітичним центром з міжнародних питань. Вона також є учасницею мережі молодих лідерів Всесвітнього економічного форуму. Трегуб закінчила Флетчерську школу міжнародного права та дипломатії, Центрально-Європейський університет та Києво-Могилянську академію.

Ольга Асадча
Проектний менеджер


Емілія Дєнєжна
Менеджер з комунікацій


Освіта та досвід Емілії охоплюють декілька галузей – журналістику, переклад та відносини між Україною та Євросоюзом. Протягом останніх шести років вона працювала на національних телеканалах України, зокрема, на «Україна», «112-Україна» та «НТН». У 2016 Емілія проходила стажування в українській редакції Deutsche Welle у Бонні, де готувала аналітичні матеріали з політики та економіки. Дєнєжна володіє трьома іноземними мовами: англійською, німецькою та французькою. Вона виконує синхронний переклад для телетрансляцій політичних подій, зокрема самітів та прес-конференцій. Свою першу вищу освіту Емілія отримала у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка – вона закінчила заклад із кваліфікацією перекладача з англійської та німецької мов. Після цього вона протягом семи років викладала англійську мову в alma mater. У 2018-му Дєнєжна закінчила магістратуру Коледжу Європи (Бельгія) за спеціальністю «Політичні та адміністративні студії». Її магістерська робота присвячена дослідженню образу Євросоюзу в українських медіа у 2014-2017 роках.

Олеся Ремізова
Програмна асистентка


Олеся Ремізова працює у НАКО програмним асистентом і допомагає з операційною діяльністю організації. Олеся – магістр із юриспуденції Київського національного університету імені Тараса Шевченка та спеціаліст-аналітик з міжнародної інформації Київського інституту міжнародних відносин. Нині Олеся працює над кандидатською дисертацією при університеті Шевченка.

Вікторія Вишнівська
Контентна асистентка


Вікторія Вишнівська долучилася до НАКО як інтерн проекту. Вікторія завершує навчання за спеціальністю «Політологія» у Київському національному університеті імені Шевченка. Водночас вона вже пройшла стажування та волонтерську практику у кількох організаціях та проектах, таких як Центр політичний студій та аналітики "Ейдос", Міністерство охорони здоров’я України, ГО "Чесно. Фільтруй суд" та VoxCheck. Вікторія була учасницею п'ятого набору Відкритого університету реформ, а також брала участь у Всеукраїнському молодіжному таборі «Студенти проти корупції», організованого Національним антикорупційним бюро України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).