Секретаріат НАКО

Артем Давиденко
Експерт з питань оборони


Артем долучився до спільного проекту TI Ukraine та TI-DSP - НАКО у грудні 2016 року в якості аналітика. До TI Україна працював у Міністерстві фінансів та Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, де керував проектом з реформування системи державного експортного контролю. Здобув ступінь магістра міжнародних відносин в Інституті міжнародних відносин. Володіє англійською, німецькою та шведською.

Віталій Дейнега
Консультант НАКО


Засновник Міжнародного благодійного фонду «Повернись живим» — одного із найбільших фондів допомоги українським військовим у зоні АТО. Фонд спеціалізується на постачанні на передову нічної оптики та інших дороговартісних технічних засобів. За волонтерську діяльність Віталія нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня. З кінця 2016 року він є консультантом Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО).

Тетяна Шевчук
Проектний менеджер


Тетяна навчалася у Бельгії в університеті Антверпену, де отримала ступінь магістра політичних наук. Працювала асистентом дослідника з теми публічно-приватного партнерства в Бельгії. Займалася науковим дослідженням сприйняття корупції в Індії у штаті Джаркханд, місто Ранчі, де проводила інтерв’ю з політиками, публічними службовцями та громадянами на тему корупції та проблем її вирішення. Відвідала столицю Демократичної Республіки Конго для ознайомлення з соціально-культурною ситуацією в рамках програми розвитку та культурного обміну між Королівством Бельгія та Демократичною Республікою Конго. Володіє англійською та нідерландською мовами. Учасниця другого набору Відкритого університету реформ.

Тарас Ємчура
Експерт з питань оборони


Випускник Київського Національного університету будівництва та архітектури. Працював аналітиком в ряді державних установ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, Міністерство регіонального розвитку України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України), а також над проектами неурядових організацій (ВГО «Зробимо Україну Чистою», Peter-Weiss-Stiftung für Kunst und Politik e.V. та інші). Сьогодні працює в Секретаріаті Незалежного Антикорупційного Комітету з питань оборони (НАКО), над проектами підвищення прозорості сектору оборони та безпеки.

Ірина Рибакова
Менеджер з комунікацій


Займається зв'язками із громадськістю Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО). Закінчила факультет журналістики та телемистецтва Київського міжнародного університету. За фахом - журналіст. Із початком Помаранчевої революції у 2004 році почала працювати кореспондентом. Має 10-річний досвід роботи штатним журналістом у низці всеукраїнських друкованих та інтернет-видань. Майже 5 років із них працювала у "Газеті по-українськи" та журналі "Країна". З травня 2015 року розпочала роботу на посаді менеджера з комунікацій у Transparency International Україна. Займається ефективними комунікаціями з медіа та партнерами, просуванням бренду ТІ Україна. Також в обов'язки Ірини входить написання та розповсюдження текстів про діяльність організації, дизайн ілюстрацій, фотозйомка заходів організації. З жовтня 2016 по січень 2017 року вона опікувалася розвитком сторінок ТІ Україна у соціальних мережах.