Команда НАКО

Олена Трегуб
Генеральний Секретар НАКО


З 2015 по 2017 рік Олена Трегуб очолювала Департамент координації міжнародних програм у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Вона відповідала за програми і проекти розвитку, фінансовані міжнародними грантами і кредитами, на загальну суму близько $12 млрд. Після Революції Гідності Олена розробляла механізми координації міжнародної допомоги та погодження їх із національними пріоритетами та напрямками реформ. Вона також забезпечувала ефективне та прозоре використання коштів і доступ громадськості до інформації про допомогу через створену нею онлайн систему openaid.gov.ua. Раніше Олена Трегуб працювала у галузі журналістики, освіти та міжнародного розвитку. Олена мала досвід роботи у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, викладала міжнародні відносини в американських університетах та співпрацювала з виданнями The New York Times та KyivPost. У 2008 році у США вона заснувала консалтингову компанію Global Education Leadership, яка впроваджувала програми професійного розвитку та навчання закордоном для молодих північноамериканців у Польщі, Україні та Коста-Ріці, а також надавала послуги освітнього консалтингу та підготовки лідерів. Професійне зростання Олени Трегуб відбувалося одразу у трьох країнах: США, Польщі та Україні. У Сполучених Штатах вона прожила понад 10 років. Після подій на Майдані Олена повернулася в Україну аби зробити свій внесок у реформування країни. На сьогодні Олена Трегуб є стипендіатом Millennium Fellowship в Атлантичній раді США, яка є провідним американським аналітичним центром з міжнародних питань. Вона також є учасницею мережі молодих лідерів Всесвітнього економічного форуму. Трегуб закінчила Флетчерську школу міжнародного права та дипломатії, Центрально-Європейський університет та Києво-Могилянську академію.

Ольга Асадча
Проектний менеджер


Емілія Дєнєжна
Менеджер з комунікацій


Освіта та досвід Емілії охоплюють декілька галузей – журналістику, переклад та відносини між Україною та Євросоюзом. Протягом останніх шести років вона працювала на національних телеканалах України, зокрема, на «Україна», «112-Україна» та «НТН». У 2016 Емілія проходила стажування в українській редакції Deutsche Welle у Бонні, де готувала аналітичні матеріали з політики та економіки. Дєнєжна володіє трьома іноземними мовами: англійською, німецькою та французькою. Вона виконує синхронний переклад для телетрансляцій політичних подій, зокрема самітів та прес-конференцій. Свою першу вищу освіту Емілія отримала у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка – вона закінчила заклад із кваліфікацією перекладача з англійської та німецької мов. Після цього вона протягом семи років викладала англійську мову в alma mater. У 2018-му Дєнєжна закінчила магістратуру Коледжу Європи (Бельгія) за спеціальністю «Політичні та адміністративні студії». Її магістерська робота присвячена дослідженню образу Євросоюзу в українських медіа у 2014-2017 роках.

Світлана Мусіяка
Експертка з вироблення політик


Вікторія Вишнівська
Контентна асистентка


Вікторія Вишнівська долучилася до НАКО як інтерн проекту. Вікторія завершила навчання за спеціальністю «Політологія» у Київському національному університеті імені Шевченка. Водночас вона вже пройшла стажування та волонтерську практику у кількох організаціях та проектах, таких як Центр політичний студій та аналітики "Ейдос", Міністерство охорони здоров’я України, ГО "Чесно. Фільтруй суд" та VoxCheck. Вікторія була учасницею п'ятого набору Відкритого університету реформ, а також брала участь у Всеукраїнському молодіжному таборі «Студенти проти корупції», організованого Національним антикорупційним бюро України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).

Анатолій Ягін
Експерт з адвокації


Ягін Анатолій у 2011 році отримав диплом магістра з політології Національного університету "Києва-Могилянська академія", а у 2018 році магістра з права КНУ ім.Т.Шевченка. Має багаторічний досвід адвокаційної та аналітичної діяльності , проектного менеджменту та експертизи нормативно-правових актів. Працював в багатьох українських think-tanks як Інститут української політики та Український незалежний центр політичних досліджень, був радником Першого заступника міністра, а також працював в Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ.

Ніна Рахильчук
Бухгалтер


Ніна Рахильчук отримала освіту за напрямом «Економіка торгівлі» у Львівському торгово-економічному інституті. Вона має понад тридцять років досвіду роботи на посадах головного бухгалтера, керівника фінансового відділу та економіста.