Секретаріат НАКО

Олена Трегуб
Генеральний Секретар НАКО


З 2015 по 2017 рік Олена Трегуб очолювала Департамент координації міжнародних програм у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Вона відповідала за програми і проекти розвитку, фінансовані міжнародними грантами і кредитами, на загальну суму близько $12 млрд. Після Революції Гідності Олена розробляла механізми координації міжнародної допомоги та погодження їх із національними пріоритетами та напрямками реформ. Вона також забезпечувала ефективне та прозоре використання коштів і доступ громадськості до інформації про допомогу через створену нею онлайн систему openaid.gov.ua. Раніше Олена Трегуб працювала у галузі журналістики, освіти та міжнародного розвитку. Олена мала досвід роботи у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, викладала міжнародні відносини в американських університетах та співпрацювала з виданнями The New York Times та KyivPost. У 2008 році у США вона заснувала консалтингову компанію Global Education Leadership, яка впроваджувала програми професійного розвитку та навчання закордоном для молодих північноамериканців у Польщі, Україні та Коста-Ріці, а також надавала послуги освітнього консалтингу та підготовки лідерів. Професійне зростання Олени Трегуб відбувалося одразу у трьох країнах: США, Польщі та Україні. У Сполучених Штатах вона прожила понад 10 років. Після подій на Майдані Олена повернулася в Україну аби зробити свій внесок у реформування країни. На сьогодні Олена Трегуб є стипендіатом Millennium Fellowship в Атлантичній раді США, яка є провідним американським аналітичним центром з міжнародних питань. Вона також є учасницею мережі молодих лідерів Всесвітнього економічного форуму. Трегуб закінчила Флетчерську школу міжнародного права та дипломатії, Центрально-Європейський університет та Києво-Могилянську академію.

Лада Рослицька
Керівник досліджень та адвокації


Доктор Лада Л. Рослицька – американсько-канадійська експертка з питань безпеки. Має понад 15 років досвіду у сфері використання методів м’якої сили, євроатлантичної інтеграції, міжнародного права та розбудови демократії. Її магістерська робота, опублікована у The United Nations Hague Yearbook of International Law, присвячена базовим принципам використання технології погодної модифікації як інструменту сталого розвитку. У своїй докторській дисертації (Університет Гронінгена, 2011 р.) пані Лада передбачила незаконну анексію Криму Російською Федерацією за допомогою поєднання методів м’якої сили (психологічних операцій), пострадянських політично-кримінальних зв’язків та Чорноморського флоту РФ. Під час досліджень в рамках Гарвардської програми з питань безпеки Чорного моря розробила формулу, що пояснює російську політику стратегічного сепаратизму. Доктор Рослицька консультує урядові та неурядові організації. Як зовнішній консультант Женевського центру з питань демократичного контролю над збройними силами (DCAF) аналізувала приватні мілітарні корпорації гірничо-видобувного сектору Монголії та цільові фонди НАТО, надавала експертну підтримку Віце-прем’єр-міністру з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Очолювала стратегічні комунікації телеканалу Ukraine Today, під її керівництвом телеканал виграв тендер на комунікаційний проект із висвітлення Зони вільної торгівлі ЄС. Експертка Центру дослідження армії, конверсії й роззброєння. Співпрацює з Програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» по напрямку кібербезпеки. Читає гостьові лекції у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Інтереси пані Лади включають права людини, публічні виступи, стратегічне планування та аналіз, розбудова миру, плавання, квіти.

Артем Давиденко
Аналітик


Артем долучився до спільного проекту TI Ukraine та TI-DSP - НАКО у грудні 2016 року в якості аналітика. До TI Україна працював у Міністерстві фінансів та Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, де керував проектом з реформування системи державного експортного контролю. Здобув ступінь магістра міжнародних відносин в Інституті міжнародних відносин. Володіє англійською, німецькою та шведською.

Ольга Асадча
Проектний менеджер


Тарас Ємчура
Аналітикtyemchura@transparency.org

Випускник Київського Національного університету будівництва та архітектури. Працював аналітиком в ряді державних установ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, Міністерство регіонального розвитку України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України), а також над проектами неурядових організацій (ВГО «Зробимо Україну Чистою», Peter-Weiss-Stiftung für Kunst und Politik e.V. та інші). Сьогодні працює в Секретаріаті Незалежного Антикорупційного Комітету з питань оборони (НАКО), над проектами підвищення прозорості сектору оборони та безпеки.

Дмитро Хуткий
Старший аналітик


dkhutkyy@transparency.org

Дмитро Хуткий – старший аналітик Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, спільної ініціативи Transparency International Defence & Security та Transparency International Україна. Він здобув ступінь кандидата соціологічних наук в Інституті соціології Національної академії наук України та викладав у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Після цього він завершив декілька міжнародних програм в Австрії, Естонії, Німеччині, та Сполучених Штатах, зокрема, Програму академічного розвитку імені Фулбрайта. Також він виконував експерті проекти для ПРООН, ОЕСР, ПВУ, РПР, ЦРІ, eGA, DRI, IRI, та інших організацій. Дмитро Хуткий здійснює прикладні політичні дослідження, комунікацію, та адвокацію, щоб сприяти громадянській участі, ефективному урядуванню, та інституційним змінам. Його місія – розширити можливості, підвищити мотивацію, та посилити інституції для наснаження людей у світі.