13 червня 2018

11-13 червня Генеральний секретар НАКО Олена Трегуб взяла участь у Днях України в Стокгольмі, які організувала Шведська ініціатива за демократію та права людини (Östgruppen). Цей захід був присвячений антикорупційним реформам, конфлікту на Донбасі та порушенню прав людини у незаконно анексованому Криму та на окупованих територіях Донбасу.

Трегуб обговорив зв’язки між корупцією та порушеннями прав людини у секторі безпеки та представив недавні дослідницькі проекти НАКО, зокрема “Перетинаючи межу: нелегальна торгівля з окупованим Донбасом, що підриває цілісність оборони”.

Під час Днів України українські політики та лідери громадянського суспільства зустрілися з шведськими політиками, активістами, дипломатами та місцевою українською громадою.

 

Östgruppen (Шведська ініціатива за демократію та права людини) працює заради зміцнення демократії та висвітлення порушень прав людини у Східній Європі. Ініціюючи дискусії та розповсюджуючи інформацію, вони мають на меті впливати на громадську думку та політиків на національному та міжнародному рівні.

Швеція постійно підтримує суверенітет України та антикорупційні реформи в Україні. З 2017 року МЗС Швеції також підтримує НАКО та його дослідницькі та адвокаційні проекти, спрямовані на розвиток належного управління та підзвітності в оборонному секторі України.

НАКО дякує Östgruppen та МЗС Швеції за підтримку нашої діяльності.