28 квітня 2019

До команди НАКО приєдналися троє нових співробітників: Сергій Москалюк, Олеся Ремізова та Вікторія Вишнівська.

Сергій Москалюк працює у НАКО старшим дослідником. Освіта та досвід Сергія охоплюють декілька галузей, які отримав під час військової служби та на дипломатичному напрямку. Базовими освітніми закладами стали Київський військовий інститут управління і зв’язку та Воєнно-дипломатична академія України. Також Сергій працював та навчався за кордоном (США, колишня Югославія, Чехія, Словаччина). Володіє декількома іноземними мовами. На даний час працює в Секретаріаті Незалежного Антикорупційного Комітету з питань оборони (НАКО) над проектами з підвищення прозорості сектору оборони й безпеки.

Олеся Ремізова працює у НАКО програмним асистентом і допомагає з операційною діяльністю організації. Олеся – магістр із юриспуденції Київського національного університету імені Тараса Шевченка та спеціаліст-аналітик з міжнародної інформації Київського інституту міжнародних відносин. Нині Олеся працює над кандидатською дисертацією при університеті Шевченка.

Вікторія Вишнівська долучилася до НАКО як інтерн проекту. Вікторія завершує навчання за спеціальністю «Політологія» у Київському національному університеті імені Шевченка. Водночас вона вже пройшла стажування та волонтерську практику у кількох організаціях та проектах, таких як Ейдос центр політичний студій та аналітики, міністерство охорони здоров’я України та UNHCR Україна. Вікторія вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

Бажаємо новим колегам успіху та натхнення у команді НАКО!