30 вересня 2018

1-го жовтня 2018-го року генерал-лейтенант (у відставці) Мішель Яковлєв обійняв посаду міжнародного члена Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони. На цій посаді він замінив Тімоті Еванса.

Яковлєв розпочав своб сорокарічну військову службу солдатом французької армії. Він служив у Франції, Німеччині, Джибуті та на Балканах, здебільшого у складі Французького іноземного легіону. Протягом останніх семи років проходив службу у НАТО. Як представник Верховного Головнокомандуючого збройними силами НАТО у Європі, він засідав у Військовому комітеті НАТО і служив два роки в Об’єднаному Командуванні Сил у Брюнсюмі, Нідерланди. Там він був заступником начальника штабу, а потім – начальником штабу. Останні два роки Яковлєва пройшли у Штаб-квартирі збройних сил НАТО у Європі, де він був Першим заступником начальника штабу.

Мішель Яковлєв, член Комітету НАКО:

«Я зустрічався із корупцією і бачив її жахливе обличчя у різних країнах, і я дуже радий приєднатися до НАКО, щоб боротися із нею тут. Корупція – це першопричина війни. Як сказав Шарль Пегі, «гріхи призводять до війни, а доброчесність бореться із цим».