Повернутись до новин
31 липня, 2018
ІЄАС презентував Policy Paper щодо реформи демократичного контролю
31 липня 2018 року експерти Інституту Євро-Атлантичного Співробітництва та Реанімаційного Пакету Реформ представили Аналітичну записку (Policy Paper) щодо реформи демократичного цивільного контролю. Раніше вони проаналізували поточний стан реформи та розробили рекомендації для влади щодо того, як продовжити реформи у цій сфері. Під час презентації до експертної дискусії у якості гостей приєдналися керівник з досліджень та адвокації НАКО доктор Лада Рослицька та аналітик НАКО Тарас Ємчура.
Експерти Інституту Євро-Атлантичного Співробітництва та Реанімаційного Пакету Реформ наголосили, що протягом чотирьох років війни в Україні навчилися реагувати лише на невідкладні виклики з точки зору цивільного контролю. За їхньою інформацією, реалізація практичних інструментів та просування по відношенню до західних стандартів і досі відкладають через бездіяльність уряду.
 

Серед актуальних питань зараз такі: збільшення контролю Верховної Ради над Збройними силами, реформа СБУ, ефективна трансформація керівництва Міністерства на більш цивільне, створення якісної системи професійної підготовки цивільного персоналу структур безпеки.