Повернутись до новин
8 жовтня, 2018
Ініціатива BITEC: Рослицька прочитала лекцію про роль НУО у зниженні корупції в оборонному секторі
21 вересня 2018 Керівник НАКО з досліджень та адвокації доктор Лада Рослицька провела лекцію в Національному університеті оборони України імені Черняховського. Доктор Рослицька пояснила роль неурядових організацій, а також розповіла про цілі НАКО та діяльність Комітету, спрямовану на те, щоб зменшити корупційні ризики в оборонному секторі України. Керівник НАКО з досліджень та адвокації також розповіла про останні дослідження Комітету у кількох сферах сектору безеки і оборони, зокрема, про питання секретності, корупційні ризики у сфері державних закупівель та проблеми у системі забезпечення військовослужбовців житлом.

Лекції проходять у рамках ініціативи BITEC, партнером якої є НАКО. За допомоги ініціативи BITEC (Навчальний центр з розбудови цілісності) НАКО сприяє змінам в оборонному секторі України. Мета ініціативи BITEC – забезпечити тренінги з розбудови цілісності для персоналу сектору безпеки та навчити дослідницьких технік для виявлення корупції. В рамках цієї ініціативи, НАКО вже провів цикл лекцій для українських військовослужбовців у секторі оборони.

Такі події є особливо важливими для України, оскільки завдяки НАКО вони надають експертному громадянському суспільству можливість роз’яснити роль неурядових державних організацій в оборонному секторі та відкриває канали комунікації між НАКО та Міністерством оборони.