Повернутись до новин
14 жовтня, 2022
Кабінет Міністрів створив Координаційний центр забезпечення сил безпеки і оборони України

14 жовтня Кабмін утворив Координаційний центр забезпечення сил безпеки і оборони України. Це - тимчасовим консультативно-дорадчий орган уряду. Його сформовано з метою узгодження дій державних органів, установ та організацій з питань забезпечення сил безпеки і оборони України.

До складу центру входитимуть заступники міністрів фінансів, з питань стратегічних галузей промисловості, економіки, закордонних справ, інфраструктури, представники Укроборонпрому, РНБО, ДСНС, Держспецзв’язку, Держмитслужби, Держекспортконтролю, ДМС, Держспецтрансслужби, СБУ, Антитерористичного центру при СБУ, Нацполіції та Національної гвардії та інші.

Основними завданнями центру є:

  • систематизація відомостей про потреби сил безпеки і оборони України;
  •  проведення моніторингу обсягу та рівня матеріально-технічного забезпечення сил безпеки і оборони України;
  • підготовка пропозицій та рекомендацій щодо заходів, пов’язаних із забезпеченням сил безпеки і оборони України озброєнням, військовою технікою та іншим майном, роботами та послугами в період дії воєнного стану;
  • сприяння співпраці державних органів із офіційними представниками іноземних держав з питань формування запитів із української сторони з метою залучення матеріально-технічної допомоги для потреб сил безпеки та оборони України.

Головою Координаційного центру визначено заступника міністра оборони, заступником голови Координаційного центру - заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України.