Повернутись до новин
21 лютого, 2023
Кадрові зміни в Міноборони

21 лютого Кабмін погодив призначення двох нових заступників міністра оборони. 

Віталій Дейнега став заступником міністра з питань цифрового розвитку. Дейнега відомий волонтер, засновник благодійного фонду «Повернись живим» та колишній радник НАКО. За його участі були написано низку перших досліджень НАКО, зокрема щодо міжнародної військової допомоги та нелегальної торгівлі з окупованим Донбасом. Раніше Віталій також був радником міністра закордонних справ і міністра оборони України. Напередодні на свої Facebook-сторінці Дейнега заявив: “Буде жорстке наведення пріоритетів і чистка від кадрів, для яких ІТ сектор МОУ міг стати сферою їх інтересів чи можливістю не піти в військкомат, або служити в армії тільки на папері, не приносячи реальної користі”.

Заступником з питань європейської інтеграції став Андрій Шевченко, відомий медійник, народний депутат 5-7 скликань, посол України у Канаді і представник України в Міжнародній організації цивільної авіації. За словами міністра оборони, Шевченко має допомогти в “комунікації з міжнародними партнерами, законотворцями та українським суспільством, адже впровадження у секторі оборони нових стандартів є одним з пріоритетних напрямків”.

НАКО щиро вітає новопризначених заступників міністра! Сподіваємося на продовження подальшої плідної співпраці з Міноборони.

Про те, чому передували ці кадрові зміни, ви можете прочитати за цим посиланням.