Повернутись до новин
19 червня, 2018
НАКО 8: на щоквартальному засіданні затвердили нові цілі для досліджень та адвокації

17-19 червня у Києві відбулося Восьмого щоквартального засідання НАКО. На ньому передусім обговорювали діяльність НАКО щодо боротьби з корупцією та адвокації з метою сприяння ефективним реформам в оборонному секторі України.

Комітет розглянув пропозиції аналітиків щодо проекту Закону про національну безпеку. Члени НАКО прийняли стратегічне рішення поглибити діалог з “Укроборонпромом” у питанні незалежного міжнародного аудиту. Комітет затвердив публікацію нового дослідження щодо житлового забезпечення військовослужбовців ЗСУ; НАКО незабаром його оприлюднить.

Корупційні ризики в системі управління нерухомим майном Міністерства оборони України, включно із управлінням земельними активами, обрали темою наступного дослідження. На підтримку нової методології для оцінки корупційних ризиків у закупівлях у секторі оборони представили „The Procurement Toolkit“ (укр. – «Методологія вимірювання корупційних ризиків у закупівлях»).

В рамках щоквартального засідання члени Комітету провели низку зустрічей. Зокрема, із послом Королівства Нідерландів в Україні Едуардом Хуксом, послом Канади Романом Ващуком, експертами з питань оборони та безпеки Посольства Великобританії та Представництва ЄС в Україні. На зустрічах обговорювали нагальні проблеми в секторі оборони та безпеки України та можливі шляхи співпраці.