Повернутись до новин
9 вересня, 2019
НАКО співпрацюватиме з депутатами з Комітету з антикорупції
У понеділок, 9 вересня, Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) провів робочий сніданок із депутатами, які цікавляться проблемами сектору безпеки і оборони. Більшість депутатів представляли Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

Учасники обговорили роль парламентського нагляду у секторі безпеки і оборони, а також різноманітні корупційні ризики та питання. Ще одне питання на порядку денному – термінові законодавчі ініціативи, необхідні для зниження корупційних ризиків у секторі безпеки і оборони України. Генеральна секретарка НАКО Олена Трегуб передала депутатам останнє дослідження про державне оборонне замовлення та робочу версію Консолідованих рекомендацій НАКО.

Галина Янченко і Антон Поляков з партії «Слуга Народу», Соломія Бобровська з партії «Голос» та Володимир Кабаченко з помічницею Ольгою Нагнибід з «Батьківщини» приєдналися до сніданку на запрошення НАКО. Таким чином, на заході були присутні представники двох парламентських комітетів: з питань антикорупційної політики і питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Генеральна секретарка НАКО Олена Трегуб озвучила депутатам ключові висновки попередніх досліджень НАКО про корупційні ризики у секторі безпеки і оборони. Член Комітету НАКО Олег Рибачук обговорив із ними найважливіші закони у секторі безпеки і оборони, прийняти які закликає громадянське суспільство. Парламентарі висловили своє прагнення співпрацювати з НАКО для зниженн корупційних ризиків у секторі безпеки і оборони. НАКО вдячний цим парламентарям зя їхню відкритівсть до діалогу та сподівається на ефективну співпрацю.