Повернутись до новин
16 листопада, 2021
Олексій Резніков: Толерантність до корупції – виключно нульова
 

Йдеться як про виявлення корупціонерів у міністерстві та армії, так і про удосконалення процедур закупівель, забезпечення військовослужбовців житлом, харчуванням тощо.

Міністр оборони Олексій Резніков та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний визначили першочергові напрямки для усунення корупції. 

«Толерантність до корупції – виключно нульова. У разі виявлення порушень будуть вжиті рішучі заходи. Окремі процедури мають бути удосконалені», – заявив Олексій Резніков. І пообіцяв залучити  широке експертне коло для того, щоб визначити корупційні схеми та  унеможливити їх.

«Це неприйнятно для держави, яка восьмий рік поспіль стримує збройну агресію Росії на східному кордоні Європи, залишатися однією із країн, яка має високі корупційні ризики у секторі оборони», – підкреслив він.

«Я категорично не сприймаю корупцію і не потерплю жодних  її проявів у Збройних Силах України. Нульова толерантність до корупції – це непохитна вимога до всіх посадовців, в першу чергу – до посадових осіб ЗСУ та Міноборони», – підкреслив у свою чергу Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

 

Фото - з сайту Міністерства оборони України