Повернутись до новин
4 листопада, 2022
Посилюючи українську армію, Південна Корея допоможе запобігти використанню росією ядерної зброї - Олена Трегуб
Якщо росія застосує ядерне озброєння, це матиме наслідки не для самої лишень України, але й для світу. І для того, щоб росія не погрожувала піти на такий крок, світ має показати повну єдність у підтримці жертви агресії і активніше постачати Україні озброєння та військову техніку. Адже якщо українські Збройні Сили будуть озброєні аби ефективно протистояти ворогу, це матиме стримуючий ефект.
Таку думку озвучила виконавча директорка НАКО Олена Трегуб під час круглого столу, який 2 лютого пройшов у Інституті східноазійських досліджень у Сеулі.
Вона закликала Південну Корею активніше підтримати Україну у протистоянні росії і надати сучасну високотехнологічну військову техніку. Адже, на її переконання, запобігаючи застосуванню ядерної зброї, будь-яка держава робить вагомий внесок у збереження світу.
“Раніше Україна сама за кількістю ядерного озброєння посідала третє місце у світі. Але заради безпеки світу, заради миру ми відмовилися від ядерного озброєння”, нагадала Олена Трегуб.
Вона зазначила, що підтримка України у протистоянні росії - це також частина протидіі росії та її партнерам у Східній Азії. “Оскільки Північна Корея все ще являє собою ядерну загрозу у Східній Азії, а між Китаєм та Тайванем підсилюється конфлікт, підтримка України буде частиною оборони Південної Кореї”, пояснила вона.