Повернутись до новин
28 листопада, 2022
Повернення Криму до складу України - єдиний спосіб покарати росію за військові злочини - Олена Трегуб
Повернення Криму до складу України - це єдиний спосіб покарати росію за військові злочини, які її військові здійснили на її території. Таку думку висловила виконавча директорка НАКО Олена Трегуб виданню The Daily Beast під час відвідування Paris Peace Forum у Франції. "Ми йдемо. Ми повертаємо Крим", сказала вона.

"Олена Трегуб - жінка, яка добре знає свою справу. Вона є активним членом антикорупційної комісії, і дбає, щоб кожен пенні іноземної допомоги підтримував військові зусилля, спрямовані на розгортання прапора її країни над Кримом", зазначає The Daily Beast у своїй публікації, присвяченій перспективам звільнення півострова від росії.

Над тим, щоб притягнути до відповідальності російських військових злочинців, зараз активно працюють правозахисники. Як розповіла виданню директорка Українського центру громадянських свобод Олександра Матвійчук, організація нарахувала понад 21 тис. випадків військових злочинів росії в Україні. А наруги в Бучі, Ізюмі та Херсоні настільки жахливі, що юристи-правозахисники просять країни-члени ООН дати нове визначення військового злочину та метод судового переслідування.

The Daily Beast пише, що у Криму війна може досягти руйнівної кульмінації. “З одного боку, дозволити Криму залишитися російським і базувати Чорноморський флот може стати заспокійливим засобом, через який Путін може укласти мир, зберігаючи свою владу. Але такий мир не триматиметься довго”, зазначає видання.

При чому сьогодні повернення Криму вже не виглядає віддаленою перспективою, як це було раніше. Повернути півострів військовим шляхом буде навіть легше, ніж Донбас, де росія "вкопалася за вісім років", пише видання, посилаючись на співробітника західної розвідки.

Після звільнення Україною Херсону російські політики та пропагандисти проводять кампанію терору "на рівні, що нагадує більшовицьку революцію". Але Путіна перемагає армія, яка стала найпотужнішою в Європі, і його чекає грандіозна поразка, зазначається у публікації.

Детальніше - за посиланням www.thedailybeast.com/the-battle-over-crimea-could-trigger-putins-deadliest-rampage-in-ukraine-yet