11 березня 2019

Панельна дискусія

14 кандидатів у Президенти України відповіли на Запитальник Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО), окресливши своє бачення боротьби з корупцією у секторі оборони. Зокрема, про майбутнє “Укроборонпрому”, оборонні закупівлі та найдовшу у світі чергу військовослужбовців на отримання житла.

Аналітики НАКО проаналізували ці відповіді на сім питань і презентують свої результати представникам штабів кандидатів, міжнародній спільноті, журналістам, експертам з питань безпеки і оборони України та широкому загалу.

До участі у дискусії запрошено представників штабів кандидатів у Президенти, які попередньо надали свої відповіді на сім питань.

Організатор дискусії – Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони. Інформаційний партнер – компанія ЛІГА:ЗАКОН. Запрошуємо представників медіа.

Захід проходить відбудеться 15 березня 2019 року (п’ятниця) о 9:30 у приміщенні прес-центру агентства ЛІГАБізнесІнформ (вул. Парково-Сирецька, 23). Організатори забезпечують синхронний переклад.

Спікери:

* Євген Марчук – Прем’єр-міністр України (березень 1995 – травень 1996), представник України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання на Донбасі (відео-звернення)

* Володимир Огризко – Співголова НАКО

* Олег Рибачук – член НАКО

* Джеймс Вассерстром – Співголова НАКО

* Драго Кос – член НАКО

* Мішель Яковлєв – Член НАКО

* Олена Трегуб – модератор, Генеральний секретар НАКО

Для реєстрації просимо звертатися до менеджера з комунікації Емілії Дєнєжної: dieniezhna@gmail.com, тел. +38 097 431 66 33.

Довідкова інформація: Незалежний Антикорупційний Комітету з питань Оборони (НАКО) є спільною ініціативою Програми протидії корупції у сфері безпеки і оборони міжнародної неурядової організації Transparency International – Велика Британія (TI-DSP) та Transparency International Україна (ТІ Україна). Комітет складається із шести членів: трьох українських – головної редакторки інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєвої-Боровик, екс-міністра закордонних справ, першого заступника Секретаря РНБО України Володимира Огризка, голови правління Centre UA, співініціатора руху «Чесно» Олега Рибачука та трьох міжнародних – генерал-полковника Британської армії, генерал-лейтенанта, колишнього заступника командувача штаб-квартири об’єднаних сил НАТО в Європі Мішеля Яковлєва, екс-уповноваженого представника з питань боротьби із корупцією у Словенії Драго Коса та екс-голови наглядової ради комунальних підприємств Місії ООН у Косово Джеймса Вассерстрома. Метою НАКО є зменшення корупційних ризиків у секторі безпеки та оборони України шляхом моніторингу, оцінки та аналізу антикорупційних реформ та надання відповідних рекомендацій. /

Контакт для медіа: Емілія Дєнєжна, менеджер з комунікацій, 097-431-66-33 edieniezhna@transparency.org