Повернутись до новин
11 липня, 2019
Публічна дискусія з рейтинговими партіями про реформи у секторі оборони
11 липня аналітик НАКО Тарас Ємчура взяв участь у публічній дискусії за участі представників рейтингових партій, де обговорювали реформу оборонного сектору, євроінтеграційний шлях України та повернення Криму і Донбасу. В обговоренні взяли участь політичні партії «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Голос» та «Українська стратегія».

Фактично всі представники політичних партій підтримали проведння міжнародного аудиту та демонополізацію Укроборонпрому. Представник партії «Слуги народу» Анна Коваленко вважає, що воєнно-промисловий комплекс може покращити економіку країни. А представник партії «Голос» Дмитро Романович запропонував знизити кількість засекреченої інформації. Він додав, що "наразі секретними є навіть плани міст, які вже давно доступні у Google Maps», і кількість танків, інформація про які є у відкритих міжнародних звітах України".

Також всі присутні партії висловили позицію, що Україні необхідно рухатися у напряму членства у Євросоюзі та НАТО. Дискусія була організована Реанімаційним пакетом Реформ у співпраці з Виборчою Радою UA.