Повернутись до новин
11 липня, 2019
Реформи та міжнародний аудит затверджено як ключові цілі "Укроборонпрому"
11 липня 2019-го представники Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони НАКО взяли участь у відкритій частині засідання оновленої Наглядової Ради «Укроборонпрому». Під час засідання було затверджено кілька рішень:
  • Головою Наглядової Ради обрано Айвараса Абромавичуса
  • Проведення міжнародного фінансового аудиту «Укроборонпрому» та здійснення реформ визначено ключовими пріорітетами на найближчу перспективу. Міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств Концерну має відбутися у 2019-2020-м роках.
  • За підсумками фінансового аудиту буде розпочато процедуру з проведення стратегічного аудиту та аудиту корпоративного управління. На наступному засідання Наглядової Ради розглянуть питання forensic-аудит підприємств «Концерну».
Президент України Володимир Зеленський змінив склад Наглядової Ради «Укроборонпрому», призначивши до неї 12 червня Айвараса Абромавичуса, а 9-го липня Давида Арахамію та Андрія Загороднюка. Наразі склад Наглядової ради наступний: Айварас Абромавичус (Голова Наглядової Ради), Ентоні Тетер, Давид Арахамія та Андрій Загороднюк. Ще одна посада члена Наглядової Ради, яка належить до квоти Кабінету Міністрів України, на сьогодні є вакантною. У відкритій частині засідання Наглядової Ради від НАКО взяли участь Член Комітету Володимир Огризко та юрист Ольга Асадча. Разом із НАКО до участі у відкритій частині Наглядової Ради було також запрошено керівництво Міністерства економчного розвитку і торгівлі України та представників Посольства США в Україні. НАКО як організація громадянського суспільства здійснює моніторинг діяльності «Укроборонпрому» зокрема і діяльності сектору безпеки і оборони загалом. Фото "Укроборонпрому".