24 травня 2019

24 травня 2019 року керівник з вироблення контенту Лада Рослицька взяла участь у щорічній конференції «Інституціоналізація публічного управління в Україні в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних викликів», яку організувала Національна академія державного управління при Президентові України.

На конференції обговорили важливі питання з публічного управління в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних викликів та запропонували практичні рекомендації, як покращити процеси інституціоналізації системи публічного управління.

НАКО як незалежна неурядова організація у секторі оборони визначає корупційні ризики і схеми і розробляє рекомендації щодо того, як покращити функціонування системи. З огляду на це, керівник з вироблення контенту Лада Рослицька розповіла учасникам конференції про мандат Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, про корупційні ризики і схеми, які експерти НАКО виявили під час своїх досліджень, та про адвокаційну діяльність Комітету. Особливий акцент Рослицька зробила на тому, як сприйняття корупції у суспільстві сприяє або навпаки зупиняє корупцію.

У конференції взяли участь .в.о. президента Академії державного управління Анатолій Савков, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, представники Фонду Ганса Зайделя в Україні, центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вітчизняні фахівці та експерти з питань публічного управління.