Повернутись до новин
7 грудня, 2018
Щоквартальне засідання НАКО 10: Комітету представили дослідження про корупцію з нерухомістю Міноборони
З 1-го по 3-тє грудня у Києві відбулося щоквартальне засідання НАКО №10.

Комітет обговорив подальші кроки, які будуть зроблені для того, щоб просувати ефективні реформи у секторі безпеки і оборони України. Під час засідання обговорювали корупційні схеми у системі забезпечення військовослужбовців житлом та у секторі управління нерухомістю Міноборони, з огляду на очікувану незабаром презентацію дослідження НАКО у цій сфері.

На жаль, Міністерство оборони вже раніше мало затримки із оприлюдненням нової запропонованої концепції, яку мали представити цієї осені. Дослідження корупції навколо нерухомості Міноборони готується у контексті реформування системи житлозабезпечення військовослужбовців України. Проводячі чіткий зв'язок між корупційними схемами та нееффективним управлінням, НАКО намагається надати чіткі рекомендації щодо змін, як знизити корупційні ризики і при цьому збільшити ефективність усієї системи.

Офіційна презентація дослідження запланована на березень 2019-го року. Аналітик НАКО Тарас Ємчура презентував своє дослідження щодо Державного Оборонного Замовлення. НАКО працює над цим документом у відповідь на запит деяких депутатів Верховної Ради.