Як повідомляється на сайті державного концерну, буде встановлено корпоративне управління відповідно до стандартів Організації економічного співробітництва та розвитку. Концерн буде вдосконалювати процеси усунення та запобігання конфлікту інтересів, буде діяти система внутрішнього контролю та управління ризиками. Передбачено залучення громадськості до аналізу та усунення корупційних ризиків та створення інституту уповноважених з питань запобігання корупції.
У концерні обіцяють внести необхідні зміни у внутрішні документи, щоб вони цілком відповідали Державній антикорупційній програмі, яку днями затвердив Кабінет міністрів України. За словами очільника офісу комплаєнсу УОП Миколи Роєнко, пріоритети визначено як для концерну, так і для його підприємств-учасників. І це підвищить прозорість діяльності, рівень її зрозумілості для громадськості та стане “міцним муром проти корупції”.
Уповноважена з антикорупційної діяльності УОП Лілія Ситник зазначає, що у концерні та на його підприємствах створюватиметься відповідна єдина система антикорупційного комплаєнсу з урахуванням найкращих світових і національних практик.