Повернутись до новин
19 липня, 2021
Укроборонпром сподівається виконати державне оборонне замовлення-2021

Державний концерн “Укроборонпром” працює над виконанням державного оборонного замовлення на 2021-2022 роки, попри те, що закон про ДОЗ, ухвалений торік, не імплементований – Міністерство оборони досі не підготувало підзаконні акти, необхідні для того, щоб закон “Про оборонні закупівлі” почав ефективно працювати.


Про це в коментарі “Новинарні” під час безпекового форуму “Ефективна промисловість для обороноздатності”, що триває в Одесі 16 липня, заявив гендиректор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв. Конференція пройшла за підтримки НАКО.


“Ми зараз активно співпрацюємо з Міністерством оборони України та Міністерством стратегічних галузей промисловості, щоби реалізувати перехідні додатки. Ми працюємо над тим, щоб зробити все вчасно в рамках тих контрактів, які вже підписані. І вже підписані дві угоди, які стосуються виконання державного оборонного замовлення на 2021 рік”, – так Гусєв відповів на запитання журналістки Людмили Кліщук про те, чи не потерпають підприємства ДК через неімплементацію закону про ДОЗ.


Гендиректор “УОП” також не вбачає ознак зриву державного оборонного замовлення на 2021 рік, хоча станом на липень підписано лише дві угоди. “Повторюся: у нас чудові виробничі показники… Ми зараз активно працюємо над тим, що все, що стосується Збройних сил і стосується всіх видів нашої продукції, було забезпечено вчасно. Це важливий процес, який, хочу наголосити, перебуває на контролі в президента. І він… стимулює нас робити швидше“, – резюмував Гусєв.


Нагадаємо, що раніше народний депутат Роман Костенко (“Голос”) спрямував запит до Міністерства оборони – відомство відповіло, що за 2021 рік МОУ підписало лише одну угоду та провело лише один тендер.