18 квітня 2019

До НАКО приєдналася нова українська членкиня Комітету – Юлія Марушевська. Марушевська замінить на цій посаді Севгіль Мусаєву, яка після завершення дворічного терміну перейшла у члени Правління Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони.

Юлія Марушевська – активістка Євромайдану та Революції Гідності. Стала відомою в лютому 2014 року, записавши під час Євромайдану адресований іноземцям кліп «I am a Ukrainian». Ролик мав близько 9 млн переглядів на «YouTube», а її героїню після цього назвали «обличчям Майдану».

Вона проходила навчальні програми у кількох зарубіжних університетах, зокрема Стенфордському, Нью-Йоркському та Лондонському університетах. Вивчає процеси державного устрою та управління, політичного розвитку, боротьби з корупцією.

Марушевська була членом команди голови Одеської області Міхеїла Саакашвілі з 2015 по 2016 рр. У жовтні 2015 року її призначено начальником одеської митниці. Трохи більше, ніж за рік, після тривалих спроб провести реформи на митниці та побороти там корупцію, після тривалого протистояння з корумпованою політичною верхівкою пішла у відставку. Зараз залишається поза політикою.

Вітаємо пані Марушевську у команді НАКО та бажаємо їй на новій посаді успіху в боротьбі з корупцією в оборонному секторі.