Правління НАКО

Ендрю Бейн

Президент Atlantic Group

Ендрю Бейн – полковник запасу морської піхоти США та випускник Єльського та Мічіганського університетів. Містер Бейн 6 років служив офіцером піхоти, 22 роки – в запасі загальних військ, а також був Офіцером з питань закордонних справ в Офісі обороннного Аташе США в Києві.

У 1992 році він заснував Atlantic Group – найперший в Україні комунікаційний холдинг, що працює з понад 250 міжнародних та місцевих клієнтів. Atlantic Group працює в сфері стратегічного партнерства та спільного підприємництва з такими компаніями як Omnicom, WPP, Ketchum, OMD та іншими міжнародними комунікаційними холдингами. 

В 2014 році Містер Бейн став співзасновником Ukrainian Freedom Fund (UFF) – київської громадської організації, що підтримувала українську армію та добровольчі підрозділи на Донбасі. Наразі UFF працює над проектами у сфері прозорості та посилення обороноздатності України. 

Андрій Боровик

Виконавчий директор Transparency International Ukraine

Андрій Боровик є експертом з понад п’ятирічним досвідом роботи у бізнес консалтингу, інвестиційному аналізі та бізнес процесах в державному секторі. Він отримав ступінь бакалавра економіки в Києво-Могилянській академії та ступінь магістра з бізнес аналізу та консалтингу в Бізнес-школі Ворицького університету (Великобританія). 

у 2015 році пан Боровик працював начальником відділу в управлінні реформ Генеральної прокуратури. Він займався розробкою стратегій з імплементації реформ, організацією конференцій та семінаріва для працівників правоохоронних органів та брав участь у розробці комунікаційної платформи для справоохоронних органів.

До 2015 року він працював інвестиційним аналітиком у Millennium Capital, де займався ринковими дослідженнями, побудовою фінансових моделей, проводив оцінку компаній, а також кількісний та якісний due diligence.

Джованні Кесслер

Колишній Генеральний директор Європейського управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству

Джованні Кесслер працював Генеральним директором Європейського управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF) з 2011 по 2017 рік. OLAF є управлінням Європейської Комісії, на яке покладено відповідальність захисту фінансових інтересів ЄС через розслідування шахрайства, корупції та інших зловживань. 

Після роботи в OLAF, пан Кесслер протягом 2017-2018 років очолював італійське Агентство митниці та монополій. Наразі він є старшим радником Генерального директора бюджетного департамента Єврокомісії.

Італійський прокурор, що протягом 1986-1998 років працював в кримінальних судах Тренто, Болзано та Управлінні протидії мафії в Сицилії. Він займався протидією організованій злочинності, корупції та фінансовим злочинам. У 2001 році обраний членом Палати депутатів Італії. Протягом своєї п’ятирічної каденції, пан Кесслер працював у Комітеті з питань правосуддя та став автором низки законопроетів щодо Міжнародного кримінального суду, Європейської конвенції про боротьбу з корупцією, міжнародної судової співпраці та європейського ордеру на арешт. Протягом 2003-2006 років він також обіймав посаду Віце-президента Парламентської асамблеї ОБСЄ. 

У 2012 обраний Президентом Європейської мережі проти корупції / Європейської антикорупційної мережі (EPAC/EACN) – офіційної мережі, що включає близько п’ятдесяти антикорупційних органів з держав-членів Європейського Союзу. Мережа була створена для покращення співпраці між органами влади, уповноваженими боротися з корупцією в Європейському Союзі, а також для сприяння тіснішим відносинам між державами-членами та європейськими інституціями. 

У 2013 році він також став членом Виконавчого комітету Міжнародної асоціації антикорупційних органів (IAACA). IAACA налічує понад триста організаційних членів, що охоплюють майже всі правоохоронні національні установи та органи, на яких покладено завдання боротьби з корупцією, та понад дві тисячі окремих членів, включаючи прокурорів, слідчих та експертів, що мають досвід антикорупційних досліджень та практики.

Ми дякуємо попередньому Правлінню, до складу якого входили Кетрін Діксон, Ліа Вавро, Володимир Огризко, Джеймс Вассерстром та Стів Франсіс, за те, що вони були першим Правлінням НАКО і за їхній внесок у становлення НАКО як незалежної організації.