Вакансії

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО), ініціатива, заснована програмою Transparency International з безпеки і оборони та Transparency International Україна з метою зниження рівня корупції в оборонному секторі України, оголошує вакансії на наступні позиції:

НАКО поєднує глибоке розуміння викликів корупції в оборонному секторі України з міжнародною експертизою та кращими міжнародними практиками подолання корупції та розбудови засад доброчесності. Ми переконані, що подолання корупції та підвищення рівня доброчесності в оборонних закладах та інституціях України є ключовою передумовою для забезпечення безпеки, стабільності та процвітання нашої держави.

Робота в НАКО – це можливість працювати над змінами в Україні у довгостроковій перспективі. НАКО складається з комітету, до якого входять шестеро високопрофесійних топ-діячів у сфері антикорупції, оборони та урядування, а також із постійно діючого Секретаріату у Києві. Фахівці, яких ми шукаємо, стануть частиною невеликої команди, яка активно розширюється. Ми шукаємо людей, які буде вмотивованими, спрямованими на досягнення результату та які мають лідерські якості і щире прагнення подолати корупцію у секторі безпеки і оборони України.

Дедлайн: 20 листопада для вакансій менеджера з адвокації і асистента проекту та 6 грудня для вакансії дослідника.

Початок роботи:  якомога швидше

Для того, щоб податися на будь-яку із вищезазначених вакансій, ознайомтеся із деталями відповідного оголошення і надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на мейл oasadcha@transparency.org. Заявки будуть розглядатися по мірі надходження.