8 березня 2021

З 9 по 12 березня 2021 року Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) ініціює “Тиждень парламентського нагляду за сектором безпеки та оборони”. В рамках цього Тижня передбачено 4 вебінари-дискусії щодо аспектів парламентського нагляду за сектором безпеки і оборони і найкращих практик євро-атлантичних країн.

9 березня – вебінар із Мікаелем Тетчнером, першим заступником Постійного комітету з питань закордонних справ та оборони, Парламент Норвегії.

10 березня – вебінар із Лаурінасом Кащюнасом, головою Комітету  національної безпеки та оборони, Сейм Литви.

11 березня та 12 березня – вебінари із Беном Ходжесом, керівником програми Першинга зі стратегічних досліджень, Центр дослідження європейської політики,  екскомандувачем сухопутних сил ЗС США в Європі (2012-2017); Оксаною Сироїд, професором Київської школи економіки, депутаткою 8 скликання («Самопоміч»), заступницею голови ВРУ (2014-2019).

Всі вебінари відбудуться о 14-00 за Києвом. Пряма трансляція заходів буде здайснюватися на сторінці НАКО у Facebook.

Нагадуємо, що одним із пріоритетів НАКО є підтримка Верховної Ради України як законодавчого органу влади і основного центру здійснення демократичного нагляду та контролю за сектором безпеки і оборони.

Цей проєкт з підтримки та посилення спроможностей комітетів ВРУ здійснюється за фінансової підтримки  Посольства Великої Британії в Україні та організаційної підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міжнародного республіканського інституту (IRI), Парламенту Норвегії та Міністерства оборони Норвегії (CIDS).

Попередню програму додаємо. У разі, якщо Ви хочете відвідати якийсь з вебінарів, прохання залишити заявку за посиланням.

Контактна особа: Вікторія Вдовиченко, vvdovychenko@nako.org.ua, +38-097-923-50-76.